2018-01-22

Jaký byl můj týden #3 - Dva dny v posteli, snídaně s mamkou a párty v práci

Nevěřím tomu, že už uběhly 3 týdny od začátku nového roku. No a protože je zase pondělí, tak je čas na další shrnutí uplynulých několika dní.

15. ledna, pondělí
Nový týden jsem začala dvěma dny volna. V pondělí jsem vstávala až po 10., zalila si svoje milovaný cornflakes mlíkem, udělala si kafe a v pyžamu četla články, sledovala videa a prostě nedělala absolutně nic namáhavýho. Z postele jsem vylezla jen když jsem potřebovala na záchod, dolít si vodu do skleničky a nebo si nachystat něco na jídlo. Jo a taky jsem se teda překecala na jógu a vaření večeře se spolubydlící - udělaly jsme zdravou misku (rýže, cizrna a zelenina). Ukecala jsem se ještě i na 30 denní minimalistickou challenge, prvním úkolem bylo protřídit si skříň s oblečením, s čímž mi pomohla má milovaná spolubydlící a světe div se, zjistila jsem, že pár kousků prostě nenosím, tak na co je budu mít doma. Večer jsem si četla ve vaně a bylo to vážně něco, co jsem potřebovala. Měla jsem hlavu plnou myšlenek a čtení mi je všechny tak nějak uspořádalo a některé možná i vymazalo.
16. ledna, úterý
Když jsem se ráno probudila (no, bylo to spíš dopoledne..), do 10 minut začalo sněžit. Zrovna ten den jsem měla v plánu jet za rodinou, jenže sníh padal tak hustě a rychle, že do hodiny napadlo několik centrimetrů a nebylo možné nikam vyjet, protože silničáři asi zaspali nebo na naši ulici nějak zapomněli. Můj plán jsem proto radši zrušila a zůstala doma, tentokrát vážně skoro celý den v posteli. Dojedla jsem zdravou misku z pondělí, na odpolední svačinu si udělala tousty a kafe, a u toho si zase četla. Akorát jsem byla večer donucena oblíknout se a jít ven odházet sníh, protože ho napadalo fakt hrozně moc. Málem bych zapomněla dodat, že ráno mi zlepšilo náladu úplně nádherný hodnocení na Vinted! No a čím rychleji se blížil večer, tím víc jsem byla ve stresu, že ve středu musím zase do práce. Achjo, hrozný, že? Aspoň jsem si to vykompenzovala banánovým milkshakem, na který jsem dostala chuť a neměla ho předtím snad věčnost.


 17. ledna, středa
Ráno jsem klasicky nestíhala, rychle jsem si musela nakoupit, abych si mohla nachystat oběd do práce. Jenže ten se dělal dlouho, navíc ten den trvala jóga asi 40 minut, což mě docela "obralo" o nějaký ten čas, co mám vždy navíc. Uvařila jsem si jáhly, k tomu si upekla batátu a řepu, a polila to rajčatovou omáčkou. Upřímně, větší hnus jsem v životě nejedla. Ale co, chybami se člověk učí a já se poučila, že tohle jídlo si už nikdy neudělám! Do práce jsem vytáhla světlý rifle, který jsem dostala kdysi v létě a moc je nenosila, ale při pondělním třídění šatníku jsem na ně narazila a řekla si, že bych si je měla zase vzít, protože je mám ráda a nechci je dávat pryč. K tomu oblíbenej svetřík a hned to bylo v tý práci o něco lepší!

18. ledna, čtvrtek
Zase jsem měla volno. Ano, čtete správně. Byla jsem tento týden prozatím jednou v práci. A tak jsem opět využila svůj volný den naplno. Ráno jsem vstávala v 8 a šla s mamkou na snídani do mé oblíbené kavárny - dala jsem si míchaná vejce se slaninkou, domácí chlebík a presso s mlékem, mamka si dala nějaký toust s vejcem, rajčetem a ještě jsme k tomu dostaly obě dvě pomerančový džus. Vyzvedla jsem si v Zásilkovně knížku (Dobrodružství  duše), mamka mi přivezla balíček, který jsem si k ní nechala zaslat (riflová košile), nakoupila jsem si spoustu jídla a zašla navštívit moje známé na místo, kde jsem chodila na brigádu. Doma jsem se rychle najedla a o půl 3, mimochodem v tom největším větru a sněhové vánici, šla s milovanou kolegyní na víno. Daly jsme si 3 skleničky, pomluvily, popovídaly si a začaly trochu plánovat náš únorový výlet na koncert do Prahy. Po příchodu domů jsme si se spolubydlící uvařily úžasnou polívku, kterou sama vymyslela a je tak moc dobrá, že jsem jí musela udělat reklamu na Instagramu a udělám ji i tady! Není zač, Kači! A na závěr dne jsem se stihla ještě zamilovat do nové kolekce bot značky Puma a Reebok. Pro Pumu dělala kampaň Selena Gomez a pro Reebok Ariana, takhle boží boty jsem dlouho neviděla!!

19. ledna, pátek
Po více než týdnu mě čekala ranní směna. Vstávalo se fakt špatně, nebudu lhát. Ale opět jsem si vzala svoje světlý džíny, který jsem si asi znovu zamilovala. Po práci jsme šly se spolubydlící do naší oblíbené kavárny, tam, kde jsem byla ve čtvrtek s mamkou na snídani. Dala jsem si svoji klasiku - Chai Latté a banánový řez. Stavily jsme se ještě ve zdravé výživě, kde jsem si koupila Raw tyčinku z datlí a arašídů, byla skvělá! Večer jsem si už jen nalakovala nehty, vyprala prádlo, udělala se spolubydlící salát a banánový chlebíček, zkrátka jsem byla pro jednou hodná holka.20. ledna, sobota
První sobota, kdy byla i má druhá spolubydlící "doma". Posnídaly jsme banánový chlebíček, pomelo a jablko. Dopoledne jsem si četla v posteli knížku, zacvičila si jógu a na oběd jsme si uvařily rýžové nudle se zeleninou z pánve. Objednala jsem si Pumy ze spolupráce se Selenou (bohužel černý, ty růžový už byly v mý velikosti vyprodaný, achjo). Do práce jsem se docela vyfikla - nový svetrový černý šaty, silonky, kozačky nad kolena, učesala jsem si vrchní část vlasů do drdolu a zbytek rozpuštěných vlasů nakulmovala. K večeru za mnou přišla opět moje milovaná párty parťačka, objednaly jsme si do práce pizzu a sushi, koukaly na Dr. House a povídaly si. Po práci jsme šly domů a vypily flašku vína, usnuly jsme okolo 1 hodiny ráno.¨
21. ledna, neděle
Poslední den v týdnu jsme zakončily opět snídaní do postele (chleby s marmeládou, jaký zázrak). Pak jsme nastartovaly mého "čtyřkolého" miláčka (teda spíš já ho nastartovala) a jely se podívat po obchodech a nakoupit si nějaké jídlo. Uvařily jsme si rychlý oběd, já se nachystala do práce a vyrazily jsme. Moje milovaná kamarádka mě před prací opustila a já strávila odpolední směnu v práci úplně opuštěná, nikde nikdo. A to jako vážně. Jen já, žádní hosté. Bála jsem se, ale za to jsem si udělala malou párty a zveřejnila provokativní video na Insta Stories, nad kterým se určitě většina lidí pohoršila, protože jsem k videu připsala, že zdravím všechny, co si v práci nemůžou přečíst ani SMSku, přitom já si pouštěla nahlas písničky a ještě si zpívala. No co no, mám boží práci.


Tento týden byl zase úplně skvělý. Každý den jsem si užila naplno, dělala to, co mě baví. Zkoušela nové věci, jídlo, účes. Byla s lidmi, které miluju. Strávila skvělý čas s mamkou. Objednala si zatím ty nejdražší boty, které jsem kdy v životě měla. Prostě jsem si to zase užila a zbývá mi napsat jediný - děkuju, všem za všechno, co se tento týden událo. Příští týden mě čeká kontrola na ortodoncii, o víkendu snad zase nějaká ta párty a v neděli brunch. Těším se, na všechno. A taky přeji všem, co čtou tyhle řádky, aby měli úspěšný nový týden, poslední lednový, tak užívejte!

D.

Žádné komentáře:

Okomentovat