2018-01-31

Jaký byl můj týden #4 - Nové boty, ortodoncie, domácí burgry a zase párty

22. ledna, pondělí
Po pracovním víkendu jsem měla den volna a protože jsem od úterý do pátku byla v práci, chtěla jsem si ho co nejvíce užít. Na snídani jsem si udělala míchaná vejce s cherry rajčátky a slunečnicovým chlebem (který je veganský) z Kauflandu. Po snídani jsem se dala do kupy a jela za mamkou. Pokecaly jsme si a já jela zase domů, kde jsem psala předchozí týdenní článek, cvičila jógu a čekala, až se domů vrátí obě spolubydlící, protože jsme společně jely nakoupit do Lidlu. Měli tam totiž americký týden a já prostě chtěla vyzkoušet bulky na burgry. Bulky jsem sehnala a dokonce jsme si koupily i arašídové máslo (jedno, dohromady..). Večer jsme si s K. udělaly brokolicovou polévku, která se nám fakt povedla!
23. ledna, úterý
V úterý mě čekala ranní směna. Při nákupu do práce jsem si koupila rostlinnou Ramu s avokádovou příchutí (měli ji za 24 korun) a po práci jsme s K. zašly do naší oblíbené kavárny na kafe s sebou. Tentokrát jsem zkusila něco nového - dýňové latté. Nikdy jsem ho neměla, ale zamilovala jsem si ho a určitě ho neměla naposledy. Na večeři jsme si udělaly veganské jídlo - "masové" kuličky (z fazolí), špagety s rajčatovou omáčkou a k tomu přidaly baby špenát a slunečnicová semínka. Musím říct, že to bylo fakt skvělý jídlo a ty kuličky chutnaly jak masový, fakt že jo!


24. ledna, středa
Poslední ranní směna v týdnu. Dopoledne jsem si "zpříjemnila" sledováním prezidentské debaty na Primě, která byla podle mě úplně šílená a nejen to, že jsem se utvrdila v tom, že volím správně, ještě jsem se utvrdila i v tom, že Češi jsou pro mě jeden z nejhorších národů. To chování lidí v publiku, všude samá arogance, hádky.. Celá tahle prezidentská věc pro mě byla šílená. Všude samé dohadování se o tom, kdo koho volí, urážky, nadávky.. Upřímně, nejsem ráda za to, jak to dopadlo, ale na druhou stranu to konečně skončilo a pomalu už to šílenství zase opadá. Po práci jsem šla s K. na poštu, do zdravé výživy a pak domů. Zbytek dne už byl klidnější a nic zajímavého se nedělo.


25. ledna, čtvrtek
Volné ráno jsem začala společnou snídaní s K. - ovesná kaše z kešu mléka, s banánem, skořicí a burákovým máslem. Dopoledne jsem strávila na ortodoncii kvůli kontrole hygieny (už se mi to blíží, achjo..). Po návratu domů jsem si ještě stihla uvařit rychlý oběd, pak si udělala kafe s sebou a šup do práce na odpolední směnu. Ten den jsem taky viděla první díl z druhé série seriálu Beyond, miluju ho a úplně přesně si pamatuju, jak jsem na něj loni v lednu koukala!

26. ledna, pátek
Koupila jsem si borůvky, zacvičila si jógu, uklidila, jela koupit víno, nějaké jídlo a šup k mamce. Vyzvedla jsem si tam nové boty - Pumy, ze spolupráce se Selenou Gomez. Chtěla jsem je původně v rose gold barvě, ale čekala jsem moc dlouho a moji velikost už bohužel neměli. Tak je mám v černé, ale taky jsou dobrý. Jsou hrozně moc pohodlný a miluju je! Šla jsem odvolit a pak rychle jela do práce. Večer přišla moje milovaná Š., která mi dělala společnost v práci, a po práci jsme si daly víno. Klasika, že jo.
27. ledna, sobota
Ráno jsme začaly míchanými vejci. Poté jsme nějaký čas strávily v nákupním centru, kde jsme si zkoušely oblečení, boty a nakupovaly jídlo. Když jsme se vrátily, nastal čas na dělání burgrů, který jsem dělala poprvé v životě a byly fakt úžasný! Koupila jsem si taky nový sprcháč od Baley, s roztomilým obalem a vůní po nějakých bonbonech (dodnes nevím, který to jsou přesně!). Večer jsme si opět daly víno a i přes pár špatných věcí, které se ten den staly, jsme nakonec vyrazily na party a pořádně si to užily!
28. ledna, neděle
Ráno nám nebylo zrovna nejlíp, ale i tak jsme vyrazili na brunch, který jsme s K. plánovaly už dlouho. Já, Š., obě spolubydlící a přítel jedné z nich. Bylo to skvělý, popovídali jsme si, dobře se najedli (měla jsem toust s avokádem a uzeným lososem) a šli zase domů. Odpoledne jsem vyprovodila Š. domů a zbytek neděle proležela v posteli. Vylezla jsem jen proto, abych si udělala mléčnou rýži a volská oka s kečupem (docela foodporn, no ne?!). Večer jsem se podívala na jeden díl Dr. House, který jsem v pátek prospala, a šla brzy spát, protože následující týden mě čeká 6 ranních směn a jeden den volna, jupí! Tímto chci poděkovat mé milé kolegyni, která mě jistě má hrozně moc ráda a proto mi dala tolik ranních, i když ví, jak špatně se mi vstává a že vždycky nestíhám, ještě jednou díky moc Marti, seš vážně nejlepší kolegyně 😊😊😊


Popravdě, docela se děsím toho, jestli vůbec budu mít chuť a náladu dělat něco odpoledne po práci, ale už ať je čtvrtek, protože mám volno a neskutečně se na něj těším. Budu spát alespoň do 10, udělám si nějakou dobrou snídu do postele a užiju si to. Protože už teď z toho blázním (a to mám za sebou zatím jen 3 ranní.. ještě 3 mě čekají...). Ale v sobotu jdeme se Š. do divadla na Sex na vlnách, moje poprvé v divadle, návštěvy se školou vážně nepočítám. Už se moc těšíme, jak si to užijeme, tak mi držte palce, ať přežiju těch svých 6 ranních směn a vám přeji co nejhezčí a co nejvíc užitý další týden!

D.

Žádné komentáře:

Okomentovat