2018-02-19

Jaký byl můj týden #7 - Loučení s autem, setkání po roce a zase v kině

12. února, pondělí
První den v novém týdnu jsem měla volno a i když jsem původně neměla žádné plány, to se během dopoledne změnilo. Po probuzení a otevření Instagramu jsem zjistila, že mi konečně po 100 letech taky aktivovali filtry a superzoom, ale ještě ten den mi oboje zrušili. Haha, fakt vtipný, díky moc. Důvod ví asi jen samotný Instagram, protože mi to do hlavy neleze. Moje kamarádka Barunka mi napsala, jestli se nechci vidět, tak jsem hned souhlasila. Zašly jsme na oběd do veganskýho bistra na cizrnové ragú s dýní a kuskusem. Bylo to mega dobrý! Pak jsme ještě skočily do DMka (kde jsem si koupila pastelově zelenej lak na nehty, pleťovou vodu od Diadermine a manikúrní nůžtičky, po 3 měsících..) a na kafe, no a potom jsme šly ke mě domů, kde jsme byly až do večera. Když přišla K. domů, šly jsme Barunku vyprovodit a po cestě se stavily v Bille, no a každá jsme si koupily kyblík zmrzliny. K. si koupila Ben and Jerry´s peanut butter a já Magnum s hořkou čokoládou a malinami. Na večeři jsme si udělaly salát s batátou, řepou a marinovaným tofu a pak jsme se obě úspěšně pustily do našich kyblíků zmrzlin.
13. února, úterý
V úterý jsem měla odpolední směnu, tak jsem dopoledne začala posilováním. Na oběd jsem si udělala domácí pizzu a řeknu vám, lepší jsem nikdy předtím neudělala! Odpoledne začalo sněžit a mě čekala práce. Nic zajímavého se už potom nedělo.

14. února, středa
Nastal den, kdy jsem raději neměla otevírat Instagram, protože mi z toho, že je vlastně Valentýn, bylo celý den hrozně smutno. Nejen z toho, ale i z faktu, že ve čtvrtek jsem se oficiálně měla rozloučit s autem. Ráno jsem si udělala ovesnou kaši, protože jsem na ni měla šílenou chuť, a pak si jela vystěhovat veškeré věci, které jsem v autě měla. Přijela jsem domů a mohla jít zase do práce, kde mě špatná nálada nepřešla. Sledovala jsem další díl Beyond a snažila se zahnat depku.


15. února, čtvrtek
Ráno vstávačky v 7 a na 9 jsem měla sraz s pánem z vrakoviště. Odtáhl mi auto a dokonce mě svezl zpátky do města, což jsem teda popravdě vůbec nečekala, konečně jsem zase potkala milýho a ochotnýho člověka! S pánem jsme si docela popovídali, poradil mi s výběrem dalšího auta a celkově jsem z toho měla dobrý pocit. S těžkou taškou a SPZkama jsem se dobelhala domů, šla hned nakoupit a cvičit jógu. Ale předtím jsem ještě dokonce i posilovala břicho! Na oběd jsem si udělala tvarohový jahodový knedlíky, zamilovala se do písničky Heaven z 50 Shades Freed a čekala na K. Na večeři byly gnocchi s rajčatovou omáčkou a parmazánem. Před spaním jsem si ještě pustila jeden díl Nashville.


16. února, pátek
V pátek jsem si chtěla udělat něco zdravého na snídani, tak jsem si pochutnala na avokádovým toustu s rajčátky, Alpro čokoládovým pudingu a řepovým brownies (jo, vím, že tohle není zdravý ani omylem, ale tak aspoň ten toust..). Dopoledne napadlo šíleně moc sněhu a na oběd jsem si udělala avokádový špagety, moje milovaný. Klasicky jsem nestíhala na odpolední směnu do práce, musela jsem totiž ještě někde vytisknout fotku a koupit si novej makeup. Ale všechno jsem stihla a dokonce do práce přišla ještě dřív, jak normálně. Večer jsem měla zase docela depku z pár věcí, tak jsem si pouštěla videa z našich setkání s holkama, koukala na vzpomínkový fotky a objednala si pizzu.

17. února, sobota
Začal mi volný víkend, ale vstala jsem už v 8 ráno. U snídaně koukala na vlog od Zoelly, zjistila jsem, že slečna, kterou sleduju na Twitteru už hrozně dlouho, vydala knížku (a že ji nutně potřebuju!), a zamilovala se do písničky Mad Love (Sean Paul, David Guetta a Becky G, nemáte zač). Pak jsem si umyla hlavu, sbalila si věci a šla do práce, odkud jsem ještě letěla na poštu. Měla jsem tam lodičky, který mi nakonec byly velký, ale protože jsem šikovná, hned v neděli jsem je prodala Týnce, ke které jsem jela. Užily jsme si skvělou sobotu plnou jídla a alkoholu, pěkně jsme si pokecaly a na to, že jsme se po cca roce viděly, jsme si toho fakt měly tolik co říct a pusu jsme snad ani nezavřely. I po tolika letech, co se známe (počítaly jsme to a je to kolem 6), se na sebe můžeme pořád spolehnout. Původně jsme měly jít na ples, ale nakonec jsme zůstaly doma a koukaly na film. Taky jsem asi po 2 letech kouřila vodní dýmku, kterou si asi musím pořídit taky. Nutně ji potřebuju, že jo. Jako vždycky všechno.

18. února, neděle
Den plný cestování. Dopoledne jsem ještě trávila u Týnky, opět u vodní dýmky. Týnka mi zkrátila konečky a já se cítím taková "lehčí", i když to bylo fakt jen o kousek. V 1 hodinu jsem jela k našim, kde jsem ještě hodinku pobyla, pak mě taťka odvezl na nádraží a já jela domů. Doma jsem měla necelou hodinu čas, abych se najedla a nachystala, pak mě vyzvedla M. a jely jsme do kina na 50 Shades Freed. Předtím jsme si sedly v kavárně, daly si capuccino a vylily si srdíčka. Film se nám oběma moc líbil, já všechny 3 knihy četla a předchozí dva díly viděla, ale za mě byl závěrečný díl fakt nejlepší! Po návratu domů jsem si ještě uvařila rychlou večeři a oběd na pondělí do práce - jáhly s tofu a sýrem (podle DMkovýho časopisu Active Beauty, haha).Tento týden byl pro mě psychicky hodně náročný. Střídalo se ve mě tolik emocí, že mě to až děsilo a nevěděla jsem, co s tím. Strávila jsem krásný čas s milovanou Týnkou, kterou bych si přála vídat víc a doufám, že se nám to letos podaří a opravdu se budeme stýkat častěji. Děkuji za vše, co se stalo.

A co mě čeká? V úterý jdu poprvé v životě bruslit na led, ve středu mě čeká separace před nasazením rovnátek, ve čtvrtek jdu do divadla, v sobotu na Pechu Kuchu a na párty. Moc se na celý týden těším a jsem zvědavá, jaký bude. Určitě samozřejmě skvělý, jako vždy.

A vy mějte co nejkrásnější týden, užívejte každé vteřiny a zase někdy.

D.

Žádné komentáře:

Okomentovat