2018-02-26

Jaký byl můj týden #8 - Hektické dny, divadlo a zase ta párty..

19. února, pondělí
Pondělí jsem začala ranní směnou v práci, kde jsem naštěstí neměla žádné snídaně, takže jsem měla volné ráno a s úklidem jednoho pokoje jsem mohla začít prakticky kdykoliv. Mohla jsem tedy pozorovat nádherný východ slunce! Po práci jsem si udělala menší nákup v Bille a pak jsme ještě se spolubydlící zajely do Lidlu, kde začal řecký týden. Já jsem si koupila Retsinu, ona 3 obrovský sklenice oliv. Na večeři jsem si udělala těstoviny s citronem a tuňákem, který byly fakt hrozně moc jednoduchý a dobrý!20. února, úterý
Zase mě čekala ranní směna v práci, ale já jsem si ten den udělala hezčí. Po práci jsme šly totiž s K. opět na chai latté a dortík, klasika. Na večeři jsme měly zapečené těstoviny s brokolicí, ovesnou smetanou a rajčátky, a taky jsme si vyzvedly lístky na Pechu Kuchu, kam jsme šly pak v sobotu. A přišla nám zásilka ze stránky Econea, kde jsem se tentokrát krotila a objednala si jen šampon od Urtekramu.

 21. února, středa
Středeční dopoledne jsem trávila na ortodoncii, kde mi paní doktorka doslova nacpala gumičky do dvou mezer mezi horními zuby, na každé straně upozorňuji! Bylo to hodně nepříjemný a odpoledne i hodně bolestivý. Pak jsme si ale doma udělala smažený hermelín a k němu domácí hranolky, salát a cottage. V práci jsem si udělala skvělou kokosovou kaši, na kterou jsem si bláhově nasypala celé mandle a myslela si, že je pokoušu. Haha, fakt vtipný, dobrej pokus..

22. února, čtvrtek
Konečně den volna! Nasnídala jsem se, podepsala petici za záchranu jelena (určitě jste o tom četli nebo slyšeli), zjistila, že chci hrozně moc na Sziget (festival v Maďarsku), i když už jedu na Balaton Sound, dala si masku na obličej a na oběd upekla pizzu. Chvíli jsem si četla Pátou dohodu a pak se sešla s K. Šly jsme nakoupit a neodolaly slevněným Häagen-Dazs zmrzkám. No a večer nás čekalo divadelní představení Sex na vlnách. Bylo to fakt úžasný, vtipný a chvílemi i smutný, jděte na to!
23. února, pátek
Z pátku mám jedinou fotku, protože ten den byl naprosto šílenej. Ráno jsem byla zase v práci, čekalo mě 9 pokojů na úklid, naštěstí mi pomohla naše skvělá uklízečka. Odpoledne jsme jely s oběma spolubydlícíma a přítelem jedné z nich na bazén a pozor, šokující zjištění - přibrala jsem a moje milovaný plavky mi byly malý. A tak jsem se rozhodla, že to změním a začnu víc cvičit, jíst míň sladkýho a víc zdravýho, a přestanu si při každý návštěvě kavárny dávat chai latté. Po skvělým plavání a vířivce jsme jeli na pizzu, asi největší v našem životě. Den jsme zakončili v baru popíjením Morgana s colou a hraním Munchkina.


24. února, sobota
Opět ranní směna v práci, ale žádný úklidy. Tento týden to bylo na ranní fakt super! Zjistila jsem, že Ester Ledecká nám zase vyhrála zlato, už podruhý, tak mě to fakt potěšilo, i když olympiádu nikdy nesleduju a neřeším. Odpoledne mi přijela milovaná Š. a bylo jasný, jak zase bude náš víkend vypadat. Nakoupila jsem pár dobrot na víkend, udělala nám popcorn a koukaly jsme na Dr. House. Pak jsme začaly lehce popíjet a u toho pekly špaldovou galetku. Na večeři byly vegetariánský burgry z cizrny, byly neskutečně dobrý a udělám je někdy znova! V té největší zimě jsme šly přes půl města na Pechu Kuchu, kde jsme zase pokračovaly v pití (měly jsme víno). A já se Š. jsme sobotu zakončily na párty. Co vám budu říkat, nějak jsme se v tom pití nekrotily.
25. února, neděle
Joo neděle, ta byla docela krutá. Spala jsem asi 4 hodiny a bylo mi zle. Udělala jsem nám snídani, kafe a odpočívaly jsme co nejvíc to šlo. Pak jsem ale musela do práce na odpolední směna, která byla fakt náročná, protože jsem byla unavená, bylo mi špatně a navíc jsem byla v celém penzionu jenom já, takže i docela creepy to bylo. Ale přežila jsem to!


Musím říct, že tento víkend byl neskutečně hektickej! Ale plnej srandy, nových zážitků a přátelství, no prostě to bylo zas a opět skvělý, děkuju za to! Co mě další týden čeká? Oficiální nasazení rovnátek, lekce jógy (konečně, doufám teda, že toho budu schopná v té zimě..), zase jedeme na bazén a na víkend mi opět přijede milovaná Š.
A vy mějte co nejhezčí týden, hlavně neumrzněte, protože zima je fakt neskutečná, a užívejte každý den tak, jako já! ♥

D.

Žádné komentáře:

Okomentovat