2018-03-12

Jaký byl můj týden #10 - Nákupy, teplo a sluníčko

Za námi je 10. týden v novém roce, pořád nedokážu porozumět tomu, jak je to vůbec možný. Je březen, oteplilo se a ve vzduchu cítím jaro. Po těch velkých mrazech to vážně bodne! Teď už jen aby to teplíčko vydrželo.. Jdeme se ale podívat na uplynulý týden, který byl opět zajímavý. Přeji příjemné počtení!

5. března, pondělí
Ráno jsem vstávala docela pozdě, byla jsem totiž hrozně unavená po vyčerpávajícím víkendu a potřebovala ho dospat. Navíc mě čekala už 4. odpolední po sobě.. Posnídala jsem Patifu "paštiku", kterou mám hrozně ráda, protože svou barvou, konzistencí i chutí opravdu paštiku připomíná a nebudu lhát, já jsem tyhle sračky (pardon, fakt se omlouvám, ale jinak to napsat nejde) měla docela ráda, když jsem ještě jedla maso denně. Teda jestli se tomu vůbec dá říkat maso.. Absolutně nic se mi nechtělo, tak jsem se dopoledne válela a rozhodla se cvičení vynechat. Na oběd jsem udělala šunkofleky a přitom se cpala zmrzlinou. Odpoledne jsem trávila v práci, tak jsem si ho zpříjemnila novým dílem The Walking Dead a IZombie. Viděla jsem taky video od Kovyho, určitě víte, o kterém mluvím. Hrozně moc ho obdivuju a respektuju za to, co v tom videu řekl a i když už se to vlastně vědělo dýl, tohle snad všem otevřelo oči. Po návratu z práce jsem se rozhodla udělat si pěknej večer, tak jsem zalezla do postele se zmrzlinou, zapálila svíčky a sledovala jeden z posledních dílů Dr. House.
6. března, úterý
V úterý jsem vstala už o půl 9, protože mě vzbudil pošťák, který mi přivezl džíny, které jsem si minulý týden objednala z Vinted. Venku nasněžilo, což byl pro mě docela šok, ale já si to opět udělala hezký. Posnídala jsem špaldové lívance s borůvkama, banánem a plátky mandlí. Dopoledne jsem si zacvičila a udělala si smoothie z banánu, manga, borůvek a chia semínek. To jsem si vzala do postele a u toho četla Pátou dohodu (ano, ještě pořád jsem ji nedočetla..). Okolo oběda mi kurýr přivezl zásilku z Mixit, kterou jsem ještě ten den ochutnala, jak jinak. Nalakovala jsem si nehty na pastelově růžovou barvičku, chtěla jsem totiž přivolat jaro. Pak jsem se nachystala a s K. jsme vyrazily opět do naší milovaný kavárny. Večer jsem dostala hroznou chuť na čočkovou polívku, tak jsem využila zásoby červené čočky a uvařila si ji. Taky jsme se ještě po cestě domů stavily v DMku, kde jsem si koupila nový čaj a ovesnou smetanu, a pak ještě v Bille, odkud jsem si odnesla brokolici a avokádo.7. března, středa
Čekala mě ranní směna v práci, která byla docela příjemná. Při nákupu jsem si koupila i něco pro sebe - menší balení Cini Minis. Doma jsem si pak na svačinu udělala chlebík s avokádem, vajíčko, k tomu si dala zeleninku a pustila si nový díl Nashville. Večer jsme pak s K. vyrazily na jógu a já už úplně dojedla moji peanut butter zmrzlinu. Achjo.
8. března, čtvrtek
Den, kdy jsem celý dopoledne probrečela, ale zároveň cítila vděčnost za to, jaký život mám. Ráno jsem začala ovesnou kaší, kterou jsme uvařily společně s K. Já ji šla doprovodit do práce a po cestě zpět jsem koupila kytici růží. Rozhodla jsem se totiž darovat růžičku každé ženě v mém životě, která tam má speciální a důležité místo. Ale udělala jsem radost i sobě samozřejmě, jak jinak. Na oběd jsem si udělala brokolicové placky, pak navštívila Rossmann a šla do práce, kde jsem obdarovala (růžičkama) své kolegyně, ale zároveň na mě čekalo překvapení od jedné z nich. Dostala jsem čokoládu (moji oblíbenou) a zároveň mi přišla z Avonu nová vůně na jaro, na kterou jsem se hrozně těšila (a voní fakt nádherně, po jaru!!). Ale vrátím se ještě k Rossmannu - šla jsem tam původně jen pro dámské potřeby, ale nakonec si odnesla i mandlový krém a proteinovou kaši na vyzkoušení. V práci jsem pak oficiálně dokoukala Dr. House a začala sledovat Sex ve městě. A hádejte, kdo snědl celé Toffiffee a i tu čokoládu, co dostal od kolegyně??????

9. března, pátek
V pátek jsem šla na ranní směnu, přesněji napsáno šla jsem z odpolední na ranní. Nemohla jsem vůbec usnout, takže se mi ráno vstávalo fakt hrozně špatně. Navíc jsem měla v práci hodně úklidů, naštěstí mi ale přišla pomoct naše paní uklízečka. Po práci jsem sedla do autobusu a jela za rodinou. Navštívila jsem babičku (dostala taky růžičku) a dědu, pak šla za rodinkou, kde jsem obdarovala i mamku se ségrou. Ségra mě obdarovala taky, dostala jsem takovou menší bonboniéru, a večer mi mamka poslala SMSku, že mi taťka koupil kytičku, ale bohužel jsme se minuli, tak jsem ji teda musela nechat mamce. Když jsem se vracela domů, venku bylo strašně krásný počasí, což mi vykouzlilo úsměv na tváři. Na večeři mě napadlo udělat tortilly plněné marinovaným tofu, rajčátky, baby špenátem, sýrem a jogurtovo-česnekovým dipem. Mňam! No a jak jsem trávila páteční večer? Tentokrát pěkně doma. Sledovala jsem The Big Bang Theory, poslouchala nové písničky a užívala si klidu a pohody.10. března, sobota
Ráno jsem vstala docela brzo, protože jsem před sebou měla náročný den. Na snídani byl chia puding, který se mi fakt povedl a dokonce byl celý veganský, po delší době. O půl 1 jsem už seděla ve vlaku směrem Olomouc. Po cestě ke mě přisedla milovaná Š., protože nás čekal den plný nákupů a chození po nákupáku. Zastavily jsme se i na capuccino a ledovou kávu do Opery. Nakoupila jsem toho docela dost - halenku, tričko s krajkou, tričko s květinama, mikinu a teploučký přehoz na jaro, pak taky spoustu pečující kosmetiky, o které se dozvíte víc až na začátku dubna nebo jste ji mohli zahlédnout u mě na Insta Stories. Večer jsme trávily výjimečně doma, protože Š. měla bolavý zub a navíc jsme taky jednou chtěly vědět, jaké to je probudit se o víkendu bez kocoviny. Tak jsme si daly víno, sushi a okolo půlnoci šly spát.


 11. března, neděle
Protože u mě Š. spala a nemohla nic moc kousat, uvařila jsem nám na snídani krupicovou kaši a pak ještě udělala smoothie z jahod, banán, borůvek a baby špenátu. Venku bylo úplně neskutečný počasí! Bylo tak teplo, že jsem chodila jen v mikině, a navíc svítilo sluníčko, co víc si přát! Stavily jsme se ještě v místním "nákupáku" a něco málo si pokoupily - další kosmetiku a spodní prádlo. Já pak šla Š. vyprovodit na autobus a odpoledne strávila uklízením a odpočíváním.

Doufám, že i vy jste měli krásný týden a užili si ho naplno. Mě čeká příští týden bazén, v pátek jdu na víno s kolegyní a musím se objednat k zubařce na preventivní prohlídku. Víkend mám pracovní, ale stihnu i oslavu bráchových narozenin, na kterou se hrozně moc těším (hlavně asi proto, že konečně poznám ségry přítele, jo!). A pokud se těšíte na další recepty, dočkáte se, ve středu.

D.

Žádné komentáře:

Okomentovat