2018-03-19

Jaký byl můj týden #11 - Seriály, nové písničky a hodně vaření

Krásné pondělí všem.
Přijde mi, že ten týden utíká čím dál tím rychleji. Připravila jsem si pro vás další týdenní shrnutí, ačkoliv si myslím, že tento týden pro vás bude vypadat nezajímavě. Já jsem si ho ale samozřejmě užila!

12. března, pondělí
U mě už je snad klasika, že mám v pondělí ranní směnu. Tak jsem si na snídani přichystala mandlovo-banánový toust, recept na něj jste už mohli vidět v jednom z posledních článků. Na startovači jsem podpořila letošní ročník Veggie Festu a koupila si tak lístek za zvýhodněnou cenu. Loňský ročník byl úžasný a letos se chystám znova, miluju to tam! Lidi, atmosféru, jídlo, všechno prostě! Po práci jsem šla s K. do Lidlu, kde jsme si nakoupily spoustu jídla. Já tam objevila veganský sýr, na který jsem se hrozně těšila, a konečně je i u nás!

13. března, úterý
Ráno jsem začala ovesnou kaší s mandlovým máslíčkem. Zacvičila jsem si a na oběd udělala tuňákovou pizzu. Pak už mě čekala práce.. Podívala jsem se na nový díl Beyond, Walking Dead a měla zase pro změnu trochu odpočinkovou směnu.14. března, středa
Středa byla asi nejnudnější den z celého týdne. Posnídala jsem Mixit müsli s rýžovým mlékem, kafe a zacvičila si. Pak mě zase čekala opět odpolední směna, kterou jsem si tentokrát zpříjemnila sledováním Sex and The City.

15. března, čtvrtek
Konečně volno! Jenže už od rána jsem měla spoustu plánů. Vstala jsem brzo, nasnídala se a vyrazila do Olomouce. Svítilo sluníčko a bylo krásně teplo, což mi vykouzlilo úsměv na tváři. Po návratu zpátky domů jsem se stavila v práci, kde mi kolegyně nechala dvoje nové botičky, co jsme si spolu objednaly z eshopu časnaboty.cz. S K. jsme se sešly v naší oblíbený kavárně a daly si tentokrát jen Chai Latté. Doma jsme se jen trochu "ohřály" a hned jely na bazén i s mojí další spolubydlící. Na závěr dne jsme udělaly mega velký nákup v Kauflandu. Koupila jsem si hrozně moc sladkého, i přes to, že jsem několik hodin předtím stála u pokladny s kyblíkem zmrzliny, ale vrátila jsem ji zpátky, protože bych měla hrozné výčitky. No, tak to neklaplo. Aspoň jsme si teda na véču udělaly něco zdravějšího - gnocchi s rajčatovou omáčkou, baby špenátkem a sýrem. Mňam.
16. března, pátek
V pátek jsem měla taky volno, tentokrát už o dost volnější. Ke snídani jsem si pustila nový playlist na Spotify, abych si zase mohla postahovat nějaké nové písničky. Snědla jsem avokádový tousty a podělila se se svými followers na Instagramu právě o nějakou tu novou hudbu. Odpoledne jsem pak šla na víno s kolegyní. Na večeři jsem si uvařila polévku se sýrovými knedlíčky a šla brzy spát, protože mě čekal pracovní víkend.

17. března, sobota
Ranní směny o víkendu nesnáším. A zimu taky. Když se tyhle dvě věci spojí, jsem nepoužitelná a nemám chuť se s nikým bavit. Naštěstí jsem alespoň po cestě do práce neměla takovou tmu, jaká ještě donedávna byla. Při uklízení jsem poslouchala Óčko a zpívala si, a hosté si v lednici zapomněli RedBulla, tak skončil v mé lednici. Haha! V sobotu jsem zase konečně vzala do ruky Pátou dohodu a četla, během víkendu jsem přelouskala víc jak polovinu, a v pondělí následující týden pak jen dočetla posledních pár stránek. Odpoledne jsem jela za rodinou na oslavu, bráška měl totiž ve čtvrtek narozeniny, tak jsme je pořádně oslavili. Mamka udělala večeři, Krtkův dort a spoustu dalších dobrot. Já bráchu obdarovala počítačovou hru a Kinder čokoládkama. I když je těžký se zavděčit puberťákovi, věřím tomu, že ho dárek potěšil. No a před spaním jsem si ještě pustila další díl Beyond..
18. března, neděle
Poslední ranní směna tohoto týdne (logicky..). Ráno jsem si udělala kotel kávy a zase četla. Po úklidech jsem ještě stihla jeden díl IZombie a odpoledne si pak podle blogu Nikol Švantnerové předělala Insta Stories Highlights, aby se mi líbily a vypadalo to hezky. Celé odpoledne a večer jsem relaxovala, byla jsem totiž sama doma, tak jsem si to užívala. Udělala jsem pro sebe a K. vanilkový puding a pak si pustila Teorii všeho. Několik dní zpět totiž zemřel Stephen Hawking (pokud to ještě někdo neví, což pochybuju) a všichni si ten film pouštěli, tak jsem se chtěla podívat taky. Vzhledem k tomu, že jsem ho ještě nikdy předtím neviděla, mi teď přišel ten správný. A stálo to za to. Bylo to krásný, vtipný, ale zároveň smutný.
Tohle byl můj týden v pár odstavcích. Nemůžu se už dočkat konce března, protože mě čeká volný víkend a přijede milovaná Š. Bude totiž rozlučková párty, celý víkend budeme pít a "slavit". Já budu spíš smutnit, protože mi zase na půl roku odjede a já tu budu sama, bez párty parťačky. Achjo.
Já se právě chystám sepsat recenzi na dočtenou Pátou dohodu, pak se podívám na jedno video a nový díl Walking Dead, a u toho budu očekávat hosty. Jsem totiž na odpolední směně v práci, tak si ten článek předepíšu, ať je hotovej. V týdnu bych to totiž zase určitě nestihla.

D.

Žádné komentáře:

Okomentovat