2018-03-28

Jaký byl můj týden #12 - Vaření, zase kavárna a zase seriály

Krásnou středu všem!
Ani už vlastně nevím, co na ty začátky článků psát, je to hrozně složitý pokaždé vymyslet něco jinýho. Tak tentokrát to nechám jen takhle, nevadí?


19. března, pondělí
Po pracovním víkendu následovalo pracovní pondělí. Měla jsem odpolední směnu, ale během dopoledne jsem stihla spoustu věcí. Posnídala jsem puding a kávu, zacvičila si a na oběd uvařila brokolicovou polévku. V práci jsem pak dočetla Pátou dohodu (konečně!) a začala číst Sama sobě majákem. Taky jsem se stihla podívat i na nový díl Walking Dead, jako každé pondělí.

20. března, úterý
V úterý jsem měla volno a užila si ho na maximum. Na snídani jsem snědla ovesnou kaši, spolubydlící mi koupila novou (a krásně voňavou) aviváž, naložila jsem si tofu do marinády a na obličej si dala masku. Odpoledne jsem se nachystala, vzala si halenku půjčenou od druhé spolubydlící, a šly jsme všechny 3 včetně jedné kamarádky do kavárny, na dortík a kafčo. Pak jsme sedly do auta a jely na bazén, tentokrát do Mohelnice, kde se nám líbí o dost víc. Daly jsme si veganskou pizzu, která byla výborná, a nakoupily si v Kauflandu. Na večeři jsem si pak udělala salát s vajíčkem, kterej byl fakt výbornej, akorát jsem to přehnala s dijónskou horčičí. Ups.


21. března, středa
Ranní směna, sluníčko a jahody - tak bych definovala moji středu. Odpoledne jsem šla do přírody. Večer mě akorát čekala lekce jógy a se spolubydlou jsme si udělaly zapečený lilek, to byl celý můj den.
22. března, čtvrtek
Další krásný den, který jsem začala Nesquikem s mlékem, mňam! Zacvičila jsem si a uvařila mrkvový krém s chilli a kokosovým mlékem. Odpoledne jsem šla do práce, ale stihly jsme s K. zajít do Alberta, kde měly mega výprodeje kvůli víkendové rekonstrukci, tak jsme si nakoupily každá asi 5 nanuků (Magnum a Haagen Dazs, ty drahý, jen za dvacku!).23. března, pátek
Pro změnu jsem měla volno. Ráno jsem si (nečekaně) udělala ovesnou kaši a u toho sledovala nový vlog od Zoelly. Pak jsem si zase zacvičila, abych se taky pořád jenom neválela, že jo. Nalakovala jsem si nehty, přijela za mnou návštěva na kafe a já pak šla s K. na víno. Večer jsem už jen poslouchala písničky a šla brzy spát, protože mě čekal pracovní víkend.

24. března, sobota
Ráno jsem trávila v práci, ale docela mi to díky snídaním i úklidům uteklo, stihla jsem ale i nový díl Beyond. Po práci jsem šla domů, kde jsem si uvařila můj oblíbený čaj s granátovým jablkem z DMka a dojedla milované trubičky z Billy. Na večeři jsem si jako prase všech prasat udělala rohlíky ve vajíčku s kečupem, když už teda cvičím, že jo.


25. března, neděle
No a neděle? Ta byla nečekaně skvělá. Ráno jsem byla zase v práci, ale díky posunu času se vůbec nevyspala. Bála jsem se totiž, že se mi nepřehodí čas na mobilu a já zaspím. Ale všechno bylo v pořádku, do práce jsem přišla jen s 5 minutovým zpožděním. Neměla jsem žádné snídaně ani úklidy, tak jsem si udělala takový seriálový den v práci. Sledovala jsem Sex ve městě a Santa Clarita Diet (konečně je tu druhá série, jooo!). Kdo nesledujete ani jeden seriál, určitě mrkněte, hlavně na SCD, hraje tam Drew Barrymore, kterou miluju. Původní plán na neděli byl ten, že po práci půjdu domů a budu odpočívat. Ale přijela za mnou má milovaná Š. a šly jsme do města. Nakoupily jsme si každá asi 4 zelený čaje s aloe vera, který Šárka miluje a já je do toho dne ani neznala, ale zamilovala jsem si je taky. Pak jsme šly na kafe do naší oblíbený kavárny, opět, a pak jsem ji jen doprovodila na vlak. Času jsem večer už moc neměla, tak jsem sledovala videa a odpočívala. Při tom relaxu jsem si ale vybírala nové kousky, které si chci objednat. Jsou ze stránky Zaful a totálně jsem se do všech 3 vybraných kousků zamilovala. Fakt.

Doufám, že příští článek o mém týdnu nebude moc depresivní, upadla jsem do nějaké šílené depky a nemám absolutně na nic náladu. Čeká mě ale hrozně nabitej týden! Hlavně se už těším na víkend, kterej mám konečně volnej a budeme mít se Š. rozlučkovou párty, na kterou se mega těším! Ale až vypiju pár aperolů, budu stejně smutnit, že mi odletí a nechá mě tu samotnou. Fňuk.

D.Žádné komentáře:

Okomentovat