2018-03-05

Jaký byl můj týden #9 - Rovnátka, nejdražší mléko v životě a zase párty

Únor skončil a máme tu březen. Měsíc, kdy oficiálně začne jaro, možná se i oteplí a můj bráška má narozeniny. Opět se nemůžu dočkat, co tento měsíc zažiju, ale už teď se šíleně těším na každý jeden den! Předem vás chci ale upozornit, že 9. týden tohoto roku může pro někoho vypadat jako nezáživný co se týče fotek, ale nebyl, protože spoustu věcí jsem jen nezachytila na Instagram. Nemusím tam taky dávat všechno, že jo.

26. února, pondělí
Na snídani jsem si udělala výbornou smoothie bowl, dopoledne si zacvičila a na oběd si udělala něco na styl buddha bowl. Pak jsem šla do práce na odpolední směnu, s sebou si vzala čokoládový Alpro pudink a jahody. Myslím, že tohle bylo takový klasický pondělí, protože nic zajímavého se fakt nedělo.27. února, úterý
Začaly mi 3 dny volna. Spala jsem do 9, udělala si rýžovou kaši a cvičila. Na oběd jsem upekla zdravou pizzu z tvarohového těsta a odpoledne šla pak jenom ven, nic zajímavého, opět.28. února, středa
Poslední den v únoru jsem měla docela hektický pro změnu. Vstávala jsem ráno brzo a na půl 11 už seděla v čekárně na nasazení rovnátek. Abych si tu bolest ale nějak zmírnila a nemyslela na ni, šla jsem na menší nákup do zdravé výživy a pak ještě do DMka, kde jsem nechala asi milion za všechny produkty, které budu potřebovat k péči o rovnátka. Ale pořídila jsem si dva nový sprcháče, konečně zase byly nějaký nový, jo! Vzala jsem to pak rovnou k našim, kde jsem strávila zhruba 2 hodinky a pak jela zpátky do města. Čekala na mě K. a šly jsme na dortík do kavárny - daly jsme si mrkvový a já klasicky ještě chai latté, i když jsem si říkala, že bych to chtěla trochu omezit (ehm, jo, ono chtít a udělat to je docela rozdíl..). Abych těch peněz náhodou neutratila málo, šly jsme po cestě ještě do Billy, kde jsem nechala další zhruba dvě stovky a samozřejmě, že jsem si koupila zmrzlinu. Kyblík zmrzliny! Večer jsme pak spontánně jely s oběma spolubydlícíma projet auto do vedlejšího města a já si v Kauflandu koupila šíleně zlevněný maliny (byly hrozně moc slaďoučký!).

1. března, čtvrtek
První březnový den jsem trávila pro změnu doma v posteli. Udělala jsem si ovesnou kaši, koukala na videa a válela se. Na oběd jsem si ohřála sojové párky, které jsem koupila ve zdravé výživě, a musím říct, že jsem byla příjemně překvapená! Pak teda aby se neřeklo, tak jsem si i zacvičila jógu. Odpoledne jsem si četla, popíjela matcha tea a k tomu pojídala borůvky, banán, pomeranč a maliny. K večeru jsme všechny tři spolubydlící jely na bazén, kde jsem ale bohužel neměla moc dobrou náladu. Byla jsem unavená, bolely mě zuby a ucho jsem měla od vody zalehlý. Ještě mě rozbolela hlava a jakmile se stane tohle, je to konečná a já vím, že se mnou nebude řeč (a taky že nebyla..). Ještě jsme před příjezdem domů zajely do Alberta, kde jsem si nakoupila dobroty a hlavně čokoládovo kokosový mlíko od Provamelu, který bude doufám dobrý, protože stálo 90 korun.

2. března, pátek
Ráno jsem posnídala croissant s čokoládovou náplní, maliny a borůvky. Začala jsem luštit Knižní odyseu od Martinusu, kterou jsem si zamilovala stejně jako Knižní šifru, i když vím, že opět nic nevyhraju. Dala jsem si masku, posilovala bříško i nohy, a na oběd si udělala veganské zdravé špaldové slané palačinky. A pak mě čekala práce! Koukala jsem na nový díl Nashville, The Big Bang Theory a projížděla různý stránky. Taky jsem zjistila, že na Balaton Sound bude i Rita Ora, panebože!! To mě neskutečně potěšilo, protože Ritu miluju! Už se tam vážně moc těším. Vážně neskutečně moc.3. března, sobota
Sobotní ráno jsem nastartovala krupicovou kaší. Dopoledne jsem strávila uklízením, ale pak jsem si udělala krokety a bylo to lepší. Čekala mě další odpolední směna v práci, kterou mi ale zpříjemnila milovaná Š., která za mnou přijela a přivezla víno. Večer nás samozřejmě čekala párty, klasicky.

4. března, neděle
V neděli se nic zajímavého nedělo. Spala jsem co nejvíc to šlo, kocovina byla příšerná, ale koupila jsem si donuty a Pepsi colu, takže se to samozřejmě zlepšilo a bylo mi pak líp. Čekala mě předposlední odpolední směna, kterou jsem přežila a jakmile jsem padla do postele, byla jsem tak moc šťastná, že jsem snad do pár vteřin usnula.

Pokud jste to nějak přelouskali, tak sami vidíte, že vás to asi moc nezaujalo, ačkoliv já si to zase užila, jako vždycky. Další týden mě čeká zase spousta věcí - lekce jógy, kafe a dortík s K., v sobotu nákupy se Š. a spousta dalších věcí, pokud vás to zajímá, sledujte moje Insta Stories! Mějte co nejkrásnější další týden a užívejte.

D.

Žádné komentáře:

Okomentovat