2018-04-02

Jaký byl můj týden #13 - Veganské mňamky, závislost na velikonočních vajíčkách a zajímavá párty

Krásné Velikonoční pondělí všem!
Většina z vás má asi volno, lucky you.. Já sedím v práci na ranní směně. Ale víte co? Byla to pohoda, protože jsem nemusela jít na nákup a ani za vedoucí. Takže jsem si pěkně v klidu uklidila pokoje a udělala vše, co bylo potřeba, a teď už jen čekám, až mě vystřídá kolegyňka. Snad jste si uplynulý týden užili, věřím tomu, že studenti extrémně díky "prázdninám", ale nebojte se, zítra už jdete zase pěkně do školy 😊
Dobře, to ode mě asi nebylo moc hezké, ale věřte mi, taky bych se někdy nejradši vrátila do školy, abych mohla mít víc volna. Dost ale o volnu, sepsala jsem klasický weekly článek, takže si uvařte čaj nebo kafe, a můžete ho přelouskat.


26. března, pondělí
Nový týden jsem začala ovesnou kaší s borůvkami. Pak jsem si zacvičila, dala si na obličej masku a šla na odpolední směnu do práce. Viděla jsem Walking Dead, IZombie a myslím, že i nějaký ten díl Sexu ve městě. P.S. - stavila se za mnou má milovaná B., kterou jsem neviděla snad od Vánočních svátků.
27. března, úterý
Posnídala jsem müsli s mlékem a zbytkem borůvek. Měla jsem jet na schůzku, ale místo toho šla s K. na oční a pak jela k našim. Když jsem se odpoledne vrátila, zašly jsme s K. do kavárny a na večeři jsem nám udělala veganské stir fry.28. března, středa
Ve středu jsem se zapojila do ekovýzvy prostřednictvím Greenpeace - vybrala jsem si tu s názvem "minimum odpadu". Produkuji totiž hrozně moc odpadu, hlavně plastu, a to chci omezit. Snad se mi to povede, je to na měsíc a jsem zvědavá, jak moc to budu dodržovat. Když jsem se vrátila z ranní směny, upekla jsem zdravé, bezlepkové, veganské ovesné sušenky bez přidaného cukru, byly tak výborný! Pak už jsem jen odpočívala.

29. března, čtvrtek
Další ranní směna. Objednala jsem si 400 g velikonočních vajíček z Mixitu, na kterých jsem se stala závislá, uklidila jsem pokoje a dokonce si stihla skočit pro nudle k Vietnamcům. V Albertu jsem nakoupila Avanti na víkend. Odpoledne jsme se s K. vydaly na procházku, protože bylo hrozně krásně a teplo. Udělala mi krásný fotky při západu slunce! Když jsme se vrátily domů, rozhodla jsem se umýt a zazimovat zimní boty, byla to docela fuška. No a večer jsme si s K. udělaly hranolky z dýně, řepy a brambor, které jsme si namáčely do tzatziků a česnekového dipu, k tomu jsme si rozdělaly Avanti a sledovaly videa.
30. března, pátek
Den, kdy jsem jela na otočku do Olomouce. Do práce jsem si vzala nový khaki bomber, který jsem si koupila někdy v únoru, a měla pohodovou směnu, přijeli mi totiž hrozně milí hosti.31. března, sobota
Konečně volný víkend! U Teorie velkého třesku jsem se nasnídala (měla jsem housku s marmeládou a kafe), všude kde to šlo, jsem si nastavila jarní tapetu (když už měl být ten duben..) a pak si zacvičila. K obědu jsem dostala hroznou chuť na ovesnou kaši a navíc mě pobolívaly zuby, tak jsem si ji prostě udělala. Po obědě mě čekala maska na obličej a plánování nového měsíce. Ještě než jsem šla na nádraží vyzvednou Š., stihla jsem si pustit nový díl Young Sheldon. A pak jsme šly se Š. do města. Nakoupily jsme si jídlo a pak si udělaly pěkný večer - nalakovaly si nehty, Š. si dala masku na obličej a rozdělaly si Avanti. Na véču jsem udělala domácí pizzu a zamilovala si novou písničku La Cintura od Alvara Solera. Poté jsme se už jen nachystaly a vyrazily na párty.1. dubna, neděle
V neděli mi bylo hrozně zle, protože jsem to na párty "mírně" přehnala. Stalo se pár zajímavých věcí, které si ale nechám pro sebe, protože jsou opravdu hodně osobní. Můžu jen napsat, že tohle jsem vážně nečekala, aspoň jsem byla zase na pár hodin 100% šťastná. Celý den jsem proležela a dostala do sebe jen jahody a večer česnečku.
No, tento týden skončil úplně jinak, než jsem si představovala. Vůbec by mě to nenapadlo.. Ale jsem za to ráda a zajímá mě, jak se to bude vyvíjet dál. Každopádně vám přeju další krásný a úspěšný týden, vidíme se ve středu u událostí a oblíbeností za březen.

D.

Žádné komentáře:

Okomentovat