2018-04-09

Jaký byl můj týden #14 - Spousta sladkého, seriálové šílenství a odpočinek

Krásné slunečné pondělí všem!
Teda alespoň doufám, že i vaše pondělí je slunečné. Předpověď počasí tady ukazuje 20 stupňů (tedy jako ne zrovna teď, protože je ráno, ale někdy během odpoledne..) a já mám den volna! Měla jsem původně jiné plány, ale bohužel se zrušily, tak jsem se rozhodla, že si udělám pěkný den. Teď je dopoledne, až dopíšu a zveřejním tento článek, půjdu si dát půl hodinky kardia, pak si dám sprchu, oběd a odpoledne se chystám na procházku, jen sama se sebou! Užijte si další krásný týden, prý mají být nadprůměrné teploty, tak neseďte doma a jděte ven! Předtím si ale ještě přečtěte tento článek..

2. dubna, pondělí
Šla jsem do práce na ranní směnu a protože byl svátek, nešla jsem nakoupit. Měla jsem tak ráno 2 hodiny čas, tak jsem sledovala seriály nebo videa (teď už si to vážně nepamatuju) a přitom zažila nádherný východ slunce. V práci jsem od jedné paní, která je u nás už cca měsíc ubytovaná, dostala velikonoční perníček, není to krásný?! Doma jsem se už pak jenom válela v posteli, jedla a sledovala seriály.
3. dubna, úterý
Přijela mi má milovaná K., konečně! Zašly jsme si po práci do naší oblíbené kavárny, jmenuje se Pikola mimochodem a už to tak budu psát pořád, tak si to prosím zapamatujte, děkuji. Daly jsme si domácí limonády a K. ještě dortík. Když jsme přišly domů, udělaly jsme si filmové odpoledne. Sledovaly jsme Stuck In Love a u toho se cpaly pistáciovou zmrzlinou. Mimochodem, na ten film se nedívejte, pokud zrovna máte srdeční trable.. Není zač.4. dubna, středa
Den volna, který jsem začala sladkou snídaní. Zazimovala jsem oficiálně zimní bundy a přišla mi zásilka z Mixitu - velikonoční vajíčka!
5. dubna, čtvrtek
Další ranní směna v práci! Odpoledne jsme si s K. zašly nakoupit a vyzkoušely nový Míša nanuky, no řeknu vám, nic moc. Starý dobrý tvarohový nanuky prostě! Po návratu domů jsem toho sladkého ale pořád neměla dost, tak jsem si udělala sladkou sváču. Ještě jsem si během odpoledne vyzvedla na poště zásilku z Vinted - krásnou braletku. Jsem do ní zamilovaná a nosila bych ji furt, fakt. Jo a večer jsem si otevřela pivo. Prase...


6. dubna, pátek
Posnídala jsem čokoládovo banánovou ovesnou kaši s burákovým máslem a na oběd si udělala kedlubnové bramboráčky s koprovým dipem. Čekala mě odpolední směna, ale ještě jsme s kolegyní, která ten den měla volno, stihly navštívit místní farmářské trhy, nekoupily jsme si ale nic. Tak jsme si aspoň daly točenou zmrzku a já si v DMku koupila lak na nehty.
7. dubna, sobota
V sobotu jsem měla produktivní den - cvičila jsem, uklízela, šla konečně koupit toaleťák, dala si masku na obličej a tak dále. Do práce jsem ten den šla až později, čekalo tam na mě dokonce i překvapení v podobně cupcakes od našich hostů ze Švýcarska, no byly výborný! Pak jsem zase sledovala seriály, jako klasicky.


8. dubna, neděle
Poslední den i poslední odpolední směna. Udělala jsem si zdravý oběd - pečené brambory, cuketu a cherry rajčátka. Smutnila nad tím, že jsem letos nebyla ještě ani na jednom koncertě. Odpoledne v práci bylo hrozně fajn, oslavili jsme narozeniny jednoho našeho hosta a já se pak konečně vrhla na pokračování seriálu Famous In Love, taky jsem si konečně odlakovala nehty a dala na ně pečující olejíček.


Doufám, že i váš týden byl skvělý. Mě toho tentokrát čeká spoustu - v úterý jdu s mýma nejlepšíma kámoškama na kafčo (a nebo víno???), večer přijede Š. a jdeme na pizzu. Ve středu chceme jít do fitka a na nákupy, uvařit si něco dobrého a zdravého a užít si to spolu. V pátek jedu oslavit mamčiny narozeniny (a stále pro ni nemám dárek, ups) a možná stihnu i párty, kdo ví. Nechám se překvapit!

D.

Žádné komentáře:

Okomentovat