2018-04-18

Jaký byl můj týden #15 - Návštěva, nákupy a lístek na Balaton Sound

Krásnou středu přeji!

Trošku se zpožděním jsem tu s týdenním shrnutím. Přeji pěkné počtení!

9. dubna, pondělí
Nový týden jsem začala ovesnou kaší s cuketou, která byla chuťově opravdu zajímavá, ale dobrá. Viděla jsem další díl IZombie, zacvičila si a venku na zahradě si nalakovala nehty. Odpoledne jsem se viděla s milovanou Barunkou, na večeři jsem si udělala špagety s boloňskou omáčkou a u toho pak sledovala nový díl seriálu Young Sheldon (a ještě jsem si k tomu dala pivo).


10. dubna, úterý
Ráno jsem šla do práce, ale objednala si nádhernou košili z Vinted! Po práci jsem se sešla s kamarádkami a šly jsme na kafčo a dortík do naší oblíbené kavárny. Vyzvedla jsem Š. a šly jsme na pizzu a víno.


11. dubna, středa
Na snídani jsem nám udělala vejce Benedikt, moje premiéra. A povedly se! Pak jsme šly se Š. na nákupy do města. Po návratu si daly jahody a já si objednala lístek na Balaton Sound, konečně! Nemůžu uvěřit, že už je to fakt oficiální a prostě tam jedu.. Koupila jsem si taky dvoje nový boty, spoustu novinek z DMka, kabelku a sluneční brýle. Na véču jsem pak udělala kedlubnový salát a den jsme zakončily s Avanti a Sexem ve městě.
12. dubna, čtvrtek
Konečně začali prodávat Alpro jogurt i v menší verzi! K obědu byla špenátová polévka se ztraceným vejcem. Na sebe jsem si vzala novou košili a tenisky, vyprovodila Š. na autobus a šla do práce na odpolední směnu. Přispěla jsem na kočičí azyl (ještě za březen, ostuda jsem) a zjistila, že Mixit má zase novinku, achjo. Vykoupila bych to tam snad celý. Večer jsem poprvé šla z práce domů jen v košili, bylo 20 stupňů, v 11 večer.


13. dubna, pátek
Posnídala jsem ovesnou kaši, zase. Nějak jsem se do ní totiž zamilovala. Po obědě jsem se sbalila, šla koupit dárek mamce k narozkám (víno, belgické pralinky a tulipány), a jela k ní. Oslavily jsme to, daly si vínko a já pak jela zase zpátky domů. Čekala  tam na mě totiž K. s Jägermeisterem a colou, tak jsme si udělaly pěkný večer.
14. dubna, sobota
K. mi přivezla pohankovou čokoládovou kaši, tak jsem si ji dala na snídani, ale nějak extra mě nenadchla. Za to sojové mléko, které si koupila taky, bylo boží! Chutná to totiž úplně přesně jako taková ta ledová káva v modré krabičce! Taky jsem ze schránky vytáhla balíček z Aliexpressu - dvoje legíny s bílými pruhy na bocích. Černé jsou super, ale ty šedé? Průhledné jsou tak, že v nich vidím svoje kalhotky, je to příšerný. Zacvičila jsem si, skočila ještě rychle do DMka pro kartáčky na zuby a rovnátka, taky pro micelární vodu a pak si udělala zdravý oběd - pečené brambory s jogurtovým dipem a salát. Pak mě čekala odpolední směna v práci a taky nákup z Kauflandu od kolegyně. Sledovala jsem The Big Bang Theory a Santa Clarita Diet.15. dubna, neděle
V neděli bylo nádherně. Koupila jsem si Alpro jogurty, které jsem ještě nikdy předtím neměla. Dopoledne jsem toho moc nedělala, protože mě chytly šílené křeče do břicha. Na odpolední směně v práci mě čekaly seriály Ransom a Famous In Love.


Tak, to byl můj týden. Další už je zase téměř v polovině a asi je to divné, ale pořád se divím, jak je možné, že to tak letí.. Tak si každý den pořádně užijte!

D.

Žádné komentáře:

Okomentovat