2018-04-25

Jaký byl můj týden #16 - Výlety, vaření a lístek na Timmyho

Krásnou středu přeji!
Opět trochu opožděně přicházím s týdenním článkem, takže to nebudu nějak okecávat a můžete jít rovnou číst..

16. dubna, pondělí
Pondělní ráno jsem začala výletem do vedlejšího města, kde jsme si se Š. zašly na snídani - palačinky a capuccino. Po jídle nás čekala návštěva sekáče a nákup jídla, koupila jsem si svetr, cardigan, jahody a maliny. Když jsem dorazila domů, bylo už někdy odpoledne. Daly jsme si s K. Frisco a uvařily večeři - polévku z rukoly a salát s pomerančem a tofu. Před spaním jsem si ještě pustila nový díl Fear the Walking Dead.
17. dubna, úterý
Ranní směna byla fajn, stihla jsem i jeden díl Santa Clarita Diet a Walking Dead. Po práci jsme si s K. zašly do Pikoly, jak jinak. Pořídila jsem si i Alpro jogurt za 30,- (normálně stojí okolo 60,- Kč) a v nově otevřeném veganském obchůdku i sušenky od značky Veganz (jsou neskutečně dobrý, chutnají jak Disko sušenky!). K večeři byl salát s kuskusem, quinoou a falafelem. 18. dubna, středa
Měla jsem opět volno, ale čekala mě kontrola na ortodoncii. Stihla jsem si zajít i do své oblíbené zdravé výživy a koupit si pár zdravých dobrot. Jelikož jsem se vrátila brzy dopoledne, zacvičila jsem si a večer si ještě zašla na lekci jógy.19. dubna, čtvrtek
Další ranní směna v práci začla skvěle - udělala jsem si smoothie z banánu, jahod, malin, Alpro jogurtu a chia semínek. Úplně spontánně jsem si objednala lístek na říjnové vystoupení Timmyho Trumpeta v Praze, neskutečně moc se těším! K obědu jsem si pustila první díl z nové druhé řady seriálu Ransom a po práci vyrazila opět za Š. Po návratu jsem se ještě stavila nakoupit v Bille a odnesla jsem si i Ben and Jerry´s zmrzku s příchutí Cinnamon Buns.20. dubna, pátek
K obědu jsem si udělala špagety s rajčatovou omáčkou, pak mě čekala odpolední směna v práci, kde jsem konečně dokoukala poslední díl Walking Dead. Zamilovala jsem se do nové písničky od Ariany Grande - No Tears Left To Cry. Taky jsem se dozvěděla, že zemřel Avicii, což mě dost ranilo i přes to, že jsem ho nikdy nějak extra neposlouchala. Písniček od něj znám ale hrozně moc..


21. dubna, sobota
První letošní smoothie bowl k snídani! A k ní jsem si pouštěla písničky od Aviciiho. Před odchodem do města jsem si ještě pustila jeden díl Santa Clarita Diet a pak už šla vyzvednou Š. na nádraží. K večeři jsme spolu uvařily zapečené špagety s vejci a pak nás čekala párty. Naše poslední než odletí..

22. dubna, neděle
Asi poprvé nám nebylo špatně z alkoholu. Š.odjela brzy domů a mě čekal úklid a relax před dalším pracovním týdnem. Posilnila jsem se výbornou svačinkou a novým dílem seriálu Young Sheldon. Pak jsem se asi na hodinu zasekla u záznamu vystoupení Timmyho na loňském Tomorrowlandu. Nutně tam potřebuju, jak jinak! No a na véču jsem si ukuchtila špaldové palačinky se špenátem a balkánským sýrem.
Tento týden byl pro mě poněkud hektický a plný různých aktivit. Ale volných dnů jsem si užila až až, příští týden mě totiž čeká jen jediný den volna! Takže užívejte, venku je krásně.

D.

Žádné komentáře:

Okomentovat