2018-04-30

Jaký byl můj týden #17 - Nabité dny, grilování a rodina

Přeji pěkné úterý!
O víkendu jsem konečně vydala další receptový článek, teď už na vás čeká zase týdenní shrnutí. Měla jsem hodně nabitý týden a jen jediný den volna, ale užila jsem si to neskutečně. Nebaví mě sedět doma na zadku a je to poslední dobou fakt vidět. Tak příjemné počtení přeju ✌

23. dubna, pondělí
Po volném víkendu následovala ranní směna. Vzala jsem si polední pauzu a šla s B. na oběd, pak si vyzvedla lístek na říjnový "koncert" Timmyho a šla na sraz s K. Zašly jsme do sekáčů, kde jsem si koupila 2 trička, a pak do butiku, kde jsem si taky jedno pořídila. Aby toho nebylo málo, přinesly jsme domů 3 kyblíky zmrzliny. Achjo.
24. dubna, úterý
Další ranní směna v práci, ale odpoledne jsem jela navštívit milovanou Š., takže hned bylo líp. Na večeři jsem si udělala ovesnou kaši, protože jsem na ni měla hroznou chuť, objevila úžasnej projekt a boží live vystoupení jednoho z mých oblíbených DJů.

25. dubna, středa
Pro změnu jsem šla do práce až odpoledne, tak jsem si udělala skvělý dopoledne. Posnídala jsem smoothie bowl, zacvičila si, šla nakoupit a uvařila krémové špenátové těstoviny. Do práce jsem vytáhla jedno z "nových" triček ze sekáče a přišly mě navštívit kamarádky.
26. dubna, čtvrtek
Ráno jsem si přivstala a zašla s K. na snídani do naší oblíbené kavárny - na smoothie bowl. Já se pak stavila ještě v DMku a koupila si pár věcí, K. šla do práce. Doma jsem si dala masku na obličej a zarezervovaly jsme si ubytování v luxusním apartmánu na příští ročník Balaton Sound. Ano, ještě nebyl ani ten letošní, a my už řešíme příští rok. Celý my. Viděla jsem konečně nový díl The 100 (rok čekání se vyplatil) a pak ještě jeden díl Fear The Walking Dead, který se mimochodem docela začíná rozjíždět.
27. dubna, pátek
Jediný volný den v týdnu jsem nastartovala ovesnou kaší. Pak jsem se oblíkla, umyla hlavu a šla na sraz s mamkou. Daly jsme si oběd a pak ještě kafe, nasedly na autobus a jely do mé rodné vesnice. Strávila jsem krásný odpoledne s rodinou, navštívila babičku a dědu, poprvé letos grilovala.. Je fajn vypadnout z města a užít si klidnější vesnice.28. dubna, sobota
V sobotu jsem nasdílela trochu nové hudební inspirace, snad jste to všichni ocenili! Měla jsem toho v práci málo, tak jsem se pustila do posledního dílu druhé řady Santa Clarita Diet (bude mi ten seroš chybět, ne že ne!) a celkově si směnu udělala hezkou. Odpoledne přijela Š., šly jsme na frappé, na chvíli k nákupáku, pak ke mě domů a k večeru zase odjela.


29. dubna, neděle
Ráno jsem zaspala, naštěstí jen maličko. Dala jsem si velkou kávu, objednala si Májový mix müsli z Mixitu, po práci si koupila mraženou pizzu, u večeře si lakovala nehty a taky jsem dokoukala seriál Sex ve městě. Dokonce jsem před spaním stihla ještě i film Sex ve městě, čeká mě ještě ten druhý díl a už můžu říct, že jsem to viděla fakt úplně celý.

Příští týden bude taky poněkud nabitý, čeká mě rozloučení se Š. (jedu za ní v 6 ráno na nádraží a to budu prosím pěkně po odpolední, taková jsem kamarádka!), ochutnávka vín, možná i brunch a konečně budu mít 2 dny volna, který si fakt zasloužím. Tak se mějte hezky a užívejte.

D.

Žádné komentáře:

Okomentovat