2018-05-07

Jaký byl můj týden #18 - Loučení se Š., ochutnávka vín a spoustu nakupování

Krásný pondělní večer!
Když už mám dnes v práci svůj notebook, rozhodla jsem se, že sepíšu další týdenní článek, protože na něm se mi to prostě píše nejlíp. Tento týden jsem toho zažila dost, rozloučila jsem se s kamarádkou, málem umřela štěstím, když mi celebrita lajkla komentář, a vyzkoušela zase pár nových receptů. Chcete si přečíst, co všechno se stalo? Tak prosím, čtěte dál..

30. dubna, pondělí
K snídani jsem si udělala výbornou smoothie bowl ze špenátu, banánu, borůvek, jahod a řeckého jogurtu, a ozdobila jsem si ji zbytkem jahod a borůvek, strouhaným kokosem a plátky mandlí. Pak mě čekalo cvičení a sledování seriálů, viděla jsem například nový díl Fear The Walking Dead. Mimochodem, od spolubydlící jsem dostala knížku Tajemství pro mladé, která je taková "sestřička" knihy Tajemství, kterou snad všichni znáte. Moje láska Timmy sdílel na Twitteru docela životní moudro, tak jsem se o něj musela podělit i s mými followers na Instagramu, protože je to sakra pravda (no uznejte sami..). Před prací jsem si zaběhla na poštu vyzvednout balíček - konečně mi přišla kšiltovka Martina Garrixe! Byla jsem z ní tak hotová, že jsem si ji nasadila na hlavu a běhala takhle po práci.
1. května, úterý
Státní svátek, spala jsem asi 5 hodin, ale přesto jsem vstávala o půl 6, protože jsem se jela rozloučit s mojí kamarádkou a nejlepší párty parťačkou, která mi opět na půl roku odletěla do zahraničí. Bylo mi strašně smutno, stály jsme tam na nádraží, najednou přijel vlak, ona nasedla a já ji prostě uvidím až za 6 měsíců. Tak mě spolubydlící aspoň rozveselila společnou pozdní snídaní - matcha lívancema s borůvkama. Ten den jsem ještě kompletně dokoukala Sex ve městě a to jsem na to ze začátku vůbec nechtěla koukat! Přitom teď na konci jsem strašně ráda, že jsem ten seriál včetně filmů viděla.
2. května, středa
Hned z rána jsem se na Instagramu podělila o seznam seriálů, které jsem viděla úplně celé a už skončily. PPL mi přivezlo balíček z Mixit - tentokrát mix müsli s názvem "Májový mix", plný malin a různých dalších dobrot. Odpoledne jsem udělala domácí vajíčkovou pomazánku s brokolicí a sýrem, kterou jsem nakonec vůbec nesnědla celou, protože jí byl kotel, klasicky. Pak jsme šly s jednou spolubydlící na sraz za druhou, ještě jsme se stavily ve zdravé výživě, kde jsem si koupila jahodovou bioládu, kaši do kapsy z Mixitu, ovesnou svačinku a novou arašídovou mixitku. V DMku jsem si koupila novou řasenku, kterou jsem už fakt potřebovala, a vydaly jsme se nakoupit sazeničky a semínka. Po nákupu jsme udělaly ještě další nákup, tentokrát v Bille - já si prostě musela koupit aspoň jednoho Jägra, kterýho měli zrovna v akci. Doma jsme se převlékly a šly hned vyplít zahrádku , nasadit sazeničky a zasít semínka. A pro velký úspěch jsme se ještě večer vydaly do Kauflandu, kam jsme jely pro řepu a každá jsme samozřejmě skončily s nákupem za cca 2 stovky..
3. května, čtvrtek
Čekalo mě další volno a to jsem začala opět smoothie bowl, kterou jsem si vychutnala na zahradě. Dopoledne jsem si zacvičila a odpoledne jsme zajely do Kauflandu, kam jsme tentokrát jely kvůli zmrzlině Häagen Dazs, kterou měli v akci za stovku. Stavily jsme se ještě v DMku, kde jsem si koupila kokosovou vodu, noční masku od Baley a pudr od Rimmelu. Ve sportovním obchodě jsem si pořídila rychleschnoucí ručník, který určitě využiju na Balatonu. Na véču jsme si udělaly takovou mísu, ve které byl kuskus, falafelový placky, řepový dip a brokolice - bylo to neskutečně dobrý! A u toho jsme dokoukaly film Asistent, který musím fakt pochválit.


4. května, pátek 
Tak jsem se zase po 2 dnech ukázala v práci a hned z rána mě potěšila jedna maličkost - Timmy mi lajkl komentář na jeho Twitteru, kde jsem mu psala, že se ho nemůžu dočkat na Balatonu! Prostě láska! Měla jsem sice 7 pokojů na úklid, ale zvládla jsem to všechno a odměnila jsem se mojí oblíbenou čokoládou. Odpoledne jsem si vyzvedla šortky z Vinted, do kterých teda musím ještě trochu zhubnout, ale jsou jinak moc krásný. A večer jsme s K. zašly do Pikoly, kde probíhala ochutnávka vín, tak jsme si k tomu daly tapas a pak ještě brambůrky, užily jsme si to a cesta domů byla docela veselá.

5. května, sobota
V sobotu jsem byla hrozně unavená, bolela mě hlava a navíc v práci nešel internet, takže jsem se i docela nudila. Po práci jsem si ale uvařila výbornou veganskou večeři.
6. května, neděle
Další den v práci bez internetu byl fakt utrpení, tak jsem si aspoň přepsala směny na několik měsíců dopředu do diáře a mobilu. Odpoledne jsem zaběhla domů, kde jsem si jen zabalila a jela za rodinou. Grilovali jsme, večer dali vínko a já si to fakt užila, dokonce jsem i chvíli pracovala, protože jsem po příjezdu čekala, až se rodiče vrátí s bráchou z fotbalu. Taky jsem objevila skvělou appku - přečtěte si popisek u fotky!

Příští týden bude ještě nabitější! Zubařka, další degustace vín, Veggie Fest.. Těším se, co zajímavého a nového mi další týden přinese.

D.

Žádné komentáře:

Okomentovat