2018-05-15

Jaký byl můj týden #19 - Spousta nákupů, Veggie Fest a rodina

Krásné upršené úterý všem!

Mám odpolední směnu v práci a došlo mi, že ještě nevyšlo týdenní shrnutí. A protože zítra na to vážně nebudu mít čas, tak to chci udělat už dnes. Za minulý týden se toho zase stalo hrozně moc, tak si uvařte čaj a pojďte si přečíst, jaký jsem měla týden..

7. května, pondělí
Do nového týdne jsem se probudila u rodičů, kde jsem měla celý dům jen pro sebe (no dobře, taťka byl taky doma, ale řezal dřevo, takže doma nebyl nikdo!). Udělala jsem si dobrou snídani a u toho sledovala televizi. Pak už jsem se nachystala a v 11 jsem sedla na kolo, kterým jsem se dopravila do vedlejší vesnice. Čekala mě totiž návštěva zubařky, na kterou se já vždycky těším, protože mám skvělou paní zubařku a zatím žádné problémy, tudíž moje doba strávená na křesle snad nikdy nepřesáhla 5 minut. Doma jsem se naobědvala a jela zpátky do víru velkoměsta (haha, to měl být jakože vtípek). Šla jsem si nakoupit nějaké jídlo a utíkala do práce na odpolední směnu, kde jsem nakupovala na Vinted, sledovala seriály a vyřizovala nějaké věci na noťasu, který jsem si vlastně musela vzít do práce s sebou. Z tohoto dne bohužel fotky nemám, dělala jsem jen samé boomerangy, takže tento den se budete muset obejít bez fotek..

8. května, úterý
V úterý jsem měla volno, navíc byl státní svátek. Zacvičila jsem si a pak si uvařila výborný oběd. Odpoledne jsem trávila s knížkou v ruce na zahradě a večer jsme se s K. koukaly na Trainspotting, na který jsem se chtěla podívat už hrozně dávno. Musím říct, že za mě je to fakt dobrej film, ale chvílemi pěkně nechutnej. Ale určitě doporučuju se na to podívat, může vás to klidně i odradit od zkoušení drog..
9. května, středa
Ranní směnu jsem začala výborným zeleným smoothiečkem, na který vám brzo dám recept. Během snídaní jsem na Instagramu narazila na krásnej příspěvek od Kamu, kterou hrozně ráda sleduju. Mamka mi do práce přinesla oběd, tak jsem se pořádně nacpala a užívala si volnější směnu. Po práci jsme s K. skočily do zdravé výživy, kde jsem si koupila proteinový jahodový nápoj, kokosové chipsy a seitánky. V sekáči jsem si koupila obyčejné šedé tričko, které určitě využiju. A v Albertu jsem si pořídila Alpro mandlový jogurt asi za 40 korun. Večer nás čekala jóga a po ní jsme si ještě udělaly procházku do Hypermarketu, kde jsme nakoupily spoustu věcí - zmrzky, Jägra, jahody, veganský burgry od Lindy McCartney´s a tak dále.. Takže jsem si udělala pěkný večer s brambůrkama a Desperadem, a u toho sledovala nový díl Ransom.10. května, čtvrtek
Opět mě čekalo volno, tak jsem si ho užila a posnídala na zahradě. Na oběd jsem si uvařila seitánky a musím říct, že mi to fakt hrozně moc chutnalo! Jako sladký dezert jsem snědla oba nanuky, co jsem si ve středu koupila, a odpoledne jsme se spolubydlícíma jely na nákupy. Koupila jsem si květovanou čelenku, kterou využiju na Balatonu, svítící náramky (který tam taky využiju), formu na bábovku, sandálky, šortky, nové šatičky a nafukovací donut. Na poště jsem si vyzvedla balíček, ve kterém byly nádherné plavky z Vinted. Pak nás ještě v 9 hodin večer čekalo venkovní promítání filmu Nedotknutelní, který ale bohužel nějak neklapnul, protože hrozně pršelo a my zmokly.


11. května, pátek
Ranní směna v práci začala dobře, ale už jsem se nemohla dočkat večera. Šla jsem totiž s kolegyní na degustaci vín do místního divadla, byla jsem tam i loni a moc si to užila, takže letos jsem prostě musela jít znova. Potkaly jsme tam další naši kolegyňku, tak jsme tam byly spolu a fakt to bylo moc fajn.12. května, sobota
Sobotu jsem strávila na Veggie Festu v Olomouci, o kterém bych ráda napsala něco víc v samostatném článku. Můžu jen říct, že to bylo fakt neskutečný a asi si z toho zase uděláme tradici! Nakoupily jsme si i pár věcí v Šantovce, jako například overal, látkovou černou čelenku a další květovanou čelenku do zásoby. Odpoledne jsem pak jela ještě za rodinou popřát tátovi k narozeninám a užít si volného víkendu.
13. května, neděle
Dopoledne jsem strávila s rodinou, pak už mě ale zase čekalo město. Upekla jsem bábovku, uklidila, zasadila jahody a večer se podělila o další novinky z hudební scény.
Snad jste si týden užili taky tak skvěle, jako já! Tento týden toho pravděpodobně moc nebude, protože moc plánů nemám a navíc má být docela chladno a pršet, navíc jsem nachlazená, takže budu ráda, když to co nejdříve vyležím. Ale užít se má každý den, bez ohledu na to, jaké je počasí. No ne?!

D.

Žádné komentáře:

Okomentovat