2018-05-05

Události a oblíbenosti - #Duben

Pěkný víkend všem.

Abych duben oficiálně uzavřela, jsem tu s posledním článkem. Tentokrát se vám svěřím s tím, co se v dubnu stalo a co jsem si oblíbila. Opět se toho stalo hrozně moc a já bych se o to ráda podělila..

Co se v dubnu stalo?
- oficiálně jsem se rozloučila se Š., která mi hned 1. den v květnu odletěla na půl roku na Krétu..
- měly jsme další rozlučkovou párty, která ale dopadla přímo katastrofálně (přišly jsme domů asi v 1 hodinu ráno..)
- konečně jsem zase vyzkoušela spoustu nových receptů
- zaplatila jsem (konečně!) lístek na Balaton Sound
- úplně spontánně jsem si taky koupila lístek na říjnové vystoupení Timmyho v Praze
- hrozně mě zasáhla zpráva, že zemřel Avicii.. nějak extra jsem ho neposlouchala a ani nevím proč mě to tak vzalo, ale je to prostě tak.. uvědomila jsem si spoustu věcí a zase začala poslouchat jeho písničky
- ukončila jsem veškerou snahu o jednu "věc" a oficiálně to uzavřela (tohle jsem říkala snad 100x, ale teď to myslím opravdu smrtelně vážně!)
- přispěla jsem na kočičí azyl Gaia, kde se jedna starší paní stará o neskutečné množství kočiček, zasloužila si i moji podporu a zaslouží si i tu vaši..

A co jsem si oblíbila?

1) Kosmetický produkt
Tento měsíc tuto kategorii musím vynechat, protože jsem si z kosmetiky nepořídila nic.

2) Pečující produkt
Není to zase tak pečující produkt, ale zařadím ho sem. Mám na mysli micelární vodu od Astrid, která strašně hezky voní, nevysušuje obličej a odličuje fakt skvěle. Určitě to není naposledy, co jsem si ji koupila. Stojí do stovky a nemám vlastně nic dalšího, co bych dodala nebo vytkla.


3) Oblečení
Nejvíc jsem si zamilovala modrou košili, kterou mi dala spolubydlící, protože už ji neunosí. I když jsem ji dostala poslední den v dubnu, stala se mým nejoblíbenějším kouskem okamžitě a nosím ji skoro pořád a všude.


4) Doplněk
Tady nemusím váhat opět ani vteřinu. Mým nejoblíbenějším doplňkem se v dubnu stala crossbody kabelka z Gatu, která vypadá, že je malá a moc věcí se do ní nevleze, ale opak je pravdou - nacpu do ní peněženku, klíče, tangle teezer, kapesníčky, mobil, pudr, korektor, flakonek na parfém a žvýkačky.


5) Sprcháč
Nejvoňavější sprcháč v dubnu byl pro mě tento od Baley. Je s vůní růží, má krásný obal a dokonce má i růžovou barvu.6) Kniha
Abych se přiznala, v dubnu jsem toho moc nepřečetla. Momentálně mám rozečtenou knihu Dobrodružství duše, ale to je asi tak všechno, co k této kategorii můžu napsat..

7) Film
V dubnu jsem měla trochu více času na filmy. Jednou jsme si se spolubydlící udělaly filmový večer a pustily si (na její doporučení) film Stuck in Love, který se mi hrozně moc líbil. Je plný humoru, romantiky, ale i smutku. Ačkoliv na romantický filmy nejsem a hlavně nevěřím na lásku na první pohled nebo žili spolu šťastně až do smrti, tenhle se mi fakt líbil a pokud jste ho neviděli, tak se podívejte.

8) Seriál
V průběhu dubna se na obrazovky vrátil seriál Fear the Walking Dead. Musím se přiznat, že na mě byla 2. nebo 3. série (teď nevím) poněkud nudná, ale začátek 4. série mě dostal. Pokud to sledujete, tak víte, o čem píšu. Bomba, fakt! Co se tam momentálně děje nechápu vůbec a jeden z nejnovějších dílů jsem i obrečela..

9) Píseň 
Totálně jsem si zamilovala píseň Sin Pijama od Becky G a Natti Natashy. Je ve španělštině, což je můj nejoblíbenější cizí jazyk (teda hned po angličtině) a hrozně ráda se vždycky naučím celý text španělsky nazpívaných písniček. Jednak si je pak můžu zpívat v klubech a taky si pak pamatuju nějaká slovíčka, která třeba jednou využiju někde na dovolené..

https://www.youtube.com/watch?v=zEf423kYfqk

10) Zážitek
Den, kdy jsem se dozvěděla, že Timmy bude v říjnu v Praze. Poslala mi to kamarádka, se kterou jedu na BS a já fakt neváhala, a hned si lístek koupila. Ani jsem nevěděla, jestli se mnou pojede a jestli vůbec budu moct, ale prostě jsem ho brala okamžitě. Kdybych byla takhle spontánní častěji, nezlobila bych se!

11) Jídlo
Zapečené špagety s vejci - recept, který jsme si se Š. dělaly před párty a fakt se nám povedl! Je to neskutečně dobrý a jednoduchý jídlo, ingredience snad máme každý většinou doma. Brzy zveřejním recept, slibuju. Pak to ale musíte zkusit, fakt!

12) Barva
Protože jsem si v dubnu koupila růžový boty, nějak jsem si automaticky zamilovala i růžovou barvu. Koupila jsem si dokonce i růžový svetr a rychleschnoucí ručník (😂😂) !!

13) Lak na nehty
Řekla bych, že asi ten, co mám ještě momentálně na nehtech. Nedokážu popsat, co to je přesně za barvu, ale něco mezi červenou a růžovou, no na fotce to sami uvidíte nejlíp..


Duben byl skvělý měsíc a hlavně se konečně pořádně oteplilo, což už bylo potřeba! Květen mám hrozně moc nabitý, takže věřím, že příští měsíc tento článek bude nadupanější.

D.

Žádné komentáře:

Okomentovat